Aktualności

Nie Przegap Kolejnej Edycji Wyjątkowego Wydarzenia!

VIII Sympozjum i Targi Zielarskie, które miały miejsce w Warszawie 25-26.04.2023, przeszły do historii jako jedne z najbardziej udanych i masowych wydarzeń branżowych. Organizowane przez Polską Izbę Zielarsko-Medyczną wydarzenie zgromadziło ekspertów, wystawców oraz miłośników ziołolecznictwa na niezrównaną skalę.

Dlaczego warto być z nami następnym razem?

  1. Targi jak żadne inne: Jedyne w Polsce, tak rozległe i profesjonalnie zorganizowane. Zeszłoroczne targi przyciągnęły ponad 100 wystawców, a bilety na sympozjum zostały wyprzedane w mgnieniu oka.
  2. Spotkanie z ekspertami: Miałeś okazję śledzić wystąpienia takich autorytetów jak Barbara Kazana, Wojciech Ozimek czy Zbigniew Tomasz Nowak? Jeśli nie, to kolejna edycja będzie kolejną okazją, by zdobyć cenną wiedzę od najlepszych w branży.
  3. Sieciowanie i poznawanie branży: Targi odwiedziło ponad 4000 osób, tworząc idealną platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.
  4. Aktualne tematy: Wspomniane wykłady dotyczyły m.in. pasożytów, terapii witaminowych czy ziołolecznictwa. Kolejna edycja z pewnością przyniesie równie gorące i aktualne tematy.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu zielarskiego, ekspertem w dziedzinie ziołolecznictwa lub po prostu pasjonatem zdrowego trybu życia, nie możesz przegapić kolejnej edycji tego wyjątkowego wydarzenia!

Zarezerwuj już teraz miejsce w swoim kalendarzu i bądź z nami! Kolejna edycja Sympozjum i Targów Zielarskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *